O Naszej Firmie

Znak Firmowy


LOGO


Historia i Działalność

Nasza firma funcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. Na początku przedmiotem naszej działalność było jedynie konfekcjonowanie suszonych grzybów leśnych, ale z upływem czasu nasza oferta uległa poszerzeniu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przetwórstwie i sprzedaży hurtowej runa laśnego, pochodzącego z terenów ekologicznie czystych. W naszym asortymencie znajdą Państwo kilkadziesiąt produktów między innymi grzyby: świeże, mrożone, suszone, marynowane, konserwowane, oraz borówki i żurawiny.

Najczęściej kupowanymi przez klientów pozycjami z naszej oferty są dostępne przez cały rok grzyby leśne suszone i marynowane. Nasi odbiorcy mocno chwalą również borówkę i żurawinę za ich wysokie walory smakowe oraz niekwestonowane działanie wspomagające leczenie wielu jednostek chorobowych. Nasze produkty cieszą się dużą popukarnością i zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych i obdiorców hurtowych.

Głównymi nabywcami przetworów runa leśnego z naszej oferty są: hotele, restauracje, bary i stołówki oraz inne placówki gastronomiczne. Korzystają z nich równeż: firmy cateringowe, sklepy, hurtownie a nawet duże sieci hipermarketów. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju z wykorzystaniem własnych środków transportu lub za pośrednictwem firm spedycyjnych.Powiadomienia i Subskrypcja

Informacja
"Jeśli interesują Państwa zmiany w naszej ofercie i promocje. Mogą Państwo zamówić taką subskrybcję wpisując poniżej swój adres e-mail."
Subskrypcja

Informacja

Stawiamy na współpracę.

"Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy handlowe i usługowe. Jesteśmy otwarci na Państwa oferty i propozycje współpracy.

Wychodzimy z założenia iż w kontaktach handlowych nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy."
Kontakt

Przedsiębiorstwo Usługowe IMBA.
ul. Karpacka 6B/56.
80-336 Gdańsk.
Polska.

Telefon:   +48 58 559 77 62.
Telefon:   +48 602 238 474.
Email: imba@imba.pl
WWW: www.imba.pl

© 2010 Copyright reserved Przedsiębiorstwo Usługowe IMBA.